Kategoriler
 
Formlar
 
Özel
 
Ziyaretçiler
 24 Bugün
 24 Bu Hafta
 451 Bu Ay
 11.130 Bu Yıl
 14.185 Tümü
1 Çevrim içi
 
Google
 

Baca bileziği

 

Son Yıllarda özellikle doğalgaz dönüşümü yapılan kazan baca bileziği dairelerinde ısıtma sistemleri ile ilgili kalite bilinci oluşmuş ve teknolojik sistemler kullanılmaya başlanmıştır. baca bileziği bu gelişmelere paralel olarak bacaların yanma konusundaki önemi,baca malzemeleri seçimi,baca

kesiti hesaplanması konusunda büyük gelişmeler olmuştur. baca bileziği brülör,kazan ve baca birbirlerine bağlı üç unsurdur.Yanma verimliliği bu üç unsurun uyumlu çalışmasıyla mümkündür.

 

baca bileziği baca çekişinin yetersiz oluşu kazana yeterli yanma havasının sağlanamamasından, verimsiz yanmanın oluşmasına sebep olur.Baca çekişindeki aşırılık kazanda alev kopmalarına,kazan suyunun soğumasına sebep olur. baca bileziği doğal çekişli bacalarda,baca çekişinin ana prensibi duman gazı sıcaklığının dış ortam sıcaklığından yüksek olmasından dolayı düşük yoğunluktaki baca gazının baca içerisinde yükselmesidir.

Baca bileziği fiyatları nı iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan veya email ile bize sorabilirsiniz. Güncel fiyatlar için lütfen arayınız. 

Antalya Baca Sistemleri.