Kategoriler
 
Formlar
 
Özel
 
Ziyaretçiler
 81 Bugün
 400 Bu Hafta
 178 Bu Ay
 24.238 Bu Yıl
 24.238 Tümü
1 Çevrim içi
 
Google
 

Baca çeşitleri

Baca Çeşitleri

Son Yıllarda özellikle doğalgaz dönüşümü yapılan kazan baca çeşitleri dairelerinde ısıtma sistemleri ile ilgili kalitebilinci oluşmuş ve teknolojik sistemler kullanılmaya başlanmıştır. Baca çeşitleri bu gelişmelere paralel olarak bacaların yanma konusundaki önemi,baca malzemeleri seçimi,baca kesiti hesaplanması konusunda büyük gelişmeler olmuştur. baca çeşitleri brülör,kazan ve baca birbirlerine bağlı üç unsurdur.Yanma verimliliği bu üç unsurun uyumlu çalışmasıyla mümkündür.baca çeşitleri baca çekişinin yetersiz oluşu kazana yeterli yanma havasının sağlanamamasından, verimsizyanmanın oluşmasına sebep olur.Baca çekişindeki aşırılık kazanda alev kopmalarına,kazan suyunun

soğumasına sebep olur. Baca çeşitleri doğal çekişli bacalarda,baca çekişinin ana prensibi duman gazı sıcaklığının dış ortam sıcaklığından yüksek olmasından dolayı düşük yoğunluktaki baca gazının baca içerisinde yükselmesidir.

Baca fiyatları nı iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan veya email ile bize direk olarak ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar için lütfen bizi  (+90) 532 673 89 68 veya (+90) 242 361 09 47 bu numaralardan arayabilirsiniz.

Antalya Baca Sistemleri.