Kategoriler
 
Formlar
 
Özel
 
Ziyaretçiler
 20 Bugün
 56 Bu Hafta
 271 Bu Ay
 6.419 Bu Yıl
 6.419 Tümü
2 Çevrim içi
 
Google
 

Baca kokusu

Baca kokusuna son!!!

Baca kokusunu gidermek için siz uğraşmayın biz sizin için baca kokularını yok ediyoruz... İddalıyız. İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, dilerseniz acil telefonlarımızdan istediğiniz saat bizi arayabilirsiniz.

Son Yıllarda özellikle doğalgaz dönüşümü yapılan kazan baca kokusu dairelerinde ısıtma sistemleri ile ilgili kalite bilinci oluşmuş ve teknolojik sistemler kullanılmaya başlanmıştır. Baca kokusu bu gelişmelere paralel olarak bacaların yanma konusundaki önemi,baca malzemeleri seçimi,baca

kesiti hesaplanması konusunda büyük gelişmeler olmuştur. baca kokusu brülör,kazan ve baca birbirlerine bağlı üç unsurdur.Yanma verimliliği bu üç unsurun uyumlu çalışmasıyla mümkündür.

 

baca kokusu baca çekişinin yetersiz oluşu kazana yeterli yanma havasının sağlanamamasından, verimsiz yanmanın oluşmasına sebep olur.Baca çekişindeki aşırılık kazanda alev kopmalarına,kazan suyunun soğumasına sebep olur. baca kokusu doğal çekişli bacalarda,baca çekişinin ana prensibi duman gazı sıcaklığının dış ortam sıcaklığından yüksek olmasından dolayı düşük yoğunluktaki baca gazının baca içerisinde yükselmesidir.

Antalya Baca Sistemleri.